UWAGA! BRAK WOLNYCH TERMINÓW NA SEZON 2019

Oferta wynajmu przyczep kempingowych

Nasza oferta wynajmu przyczep kempingowych skierowana jest zarówno do osób, które dopiero chciałyby rozpocząć przygodę z karawaningiem, jak również do tych, którzy już czynnie korzystają z tej formy spędzania wolnego czasu.
Proponujemy Państwu do dyspozycji przyczepy 2, 3, 4, 5 i 6-osobowe. Wszystkie nasze przyczepy są w bardzo dobrym stanie technicznym co zapewnia bezproblemowe podróżowanie po całej Europie. Wyposażone są w przedsionek/namiot umożliwiający przy dłuższych postojach powiększenie części mieszkalnej. Ponadto w standardzie wyposażenia naszych przyczep jest: toaleta z prysznicem, kuchenka gazowa wraz z piekarnikiem, ogrzewanie gazowe oraz elektryczne. Przyczepy posiadają własne zasilania co pozwala korzystać z nich przez pewien okres bez konieczności podłączania zasilania zewnętrznego, natomiast na wyposażonych w przyłącza miejscach postojów przyczep kempingowych można bez problemów podłączyć się do zasilania z sieci.
Proponujemy Państwu kilka wariantów korzystania z przyczep. Po wcześniejszym kontakcie można dokonać rezerwacji na okres 3 dni (weekend), 7 dni (tydzień) oraz dłuższy okres po indywidualnym uzgodnieniu. Oferujemy dowóz przyczep pod wskazany adres.

UWAGA!

Rezerwacji przyczepy można dokonać
drogą telefoniczną:
tel. kom. 509-566-103

Dokonując rezerwacji należy
wpłacić zaliczkę na konto
Euro Camp - więcej